Agenda

Novembre, 2020

20nov21:30Els PETS - Gira 20/2021:30

21nov12:00El Pot Petit12:00

21nov21:30Miki Núñez - Tour Amuza21:30

Febrer, 2020

07feb16:30Xocolatada amb màgia16:30

07feb20:30Projecció "Especiales" amb Entrevista al Marc Buxaderas20:30

Setembre, 2019

22set11:00Gran espectacle de màgia11:00

Juny, 2019

01jun10:0013:00Dia Internacional de l'hamburguesaal Carrer Montcada10:00 - 13:00

Maig, 2019

01mai17:0030a Milla UrbanaT'animem a córrer amb la samarreta de suma+!17:00

11mai10:0019:00Escape RoomAules ESO Mestre Pla10:00 - 19:00

11mai10:3012:30Taller de PsicomotricistaAmb la col·laboració de KAIRÓS Psicomotriu10:30 - 12:30

12mai10:0015:00Escape RoomAules ESO Mestre Pla10:00 - 15:00

12mai17:30Mil i una maneres de dormir, de veure-hi, de comunicar-se, de jugar, de córrer, de riure, de mirar, d'aprendre... de ser17:30

26mai11:0012:00Ioga en famíliaa l'Era d'en Petasques11:00 - 12:00

Abril, 2019

04abr20:0022:30Conferència SensibilitzacióDiversos participants20:00 - 22:30

06abr9:0019:00Torneig Pàdel per EquipsMatchball9:00 - 19:00

06abr17:0019:00CampeonesProjecció de la pel·lícula "Campeones"17:00 - 19:00

06abr21:0022:30Sessió Cor Gòspel i Rosa Fité5€21:00 - 22:30

07abr10:0014:00Pàdel SeleccionsPenya Arlequinada (Can Font)10:00 - 14:00

27abr18:0022:30Concerts Mirador18:00 - 22:30

27abr19:00Swing x tothom19:00

27abr19:30Country19:30

28abr9:0011:00Assajos9:00 - 11:00

28abr9:0011:00Corals9:00 - 11:00

28abr9:0011:00Escoles Música9:00 - 11:00

28abr11:0013:00ConcertEscola de música11:00 - 13:00

28abr11:0013:00Corals11:00 - 13:00

28abr11:0013:00Escoles MúsicaAmb ball de gitanes11:00 - 13:00

28abr13:00Sorteig13:00

Març, 2019

07mar20:0022:00Networking ProfessionalsAmb la col·laboració de Nil Roda-Naccari Noguera (10€)20:00 - 22:00

10mar12:30Botifarrada i calçotada solidària12:30

17mar10:0012:00BàsquetFemení, NEE, Masculí (3€)10:00 - 12:00

19mar10:0014:00Paradeta al Mirador10:00 - 14:00

29mar22:300:00Remember dels 8022:30 - 0:00

30mar10:0013:00Inflables10:00 - 13:00

30mar10:0013:00GOT TALENT10:00 - 13:00

30mar10:0013:00Ludoteca10:00 - 13:00

30mar10:0013:00Pintacares10:00 - 13:00

30mar10:0013:00Futbol Escolar10:00 - 13:00

30mar11:0013:00Escacs11:00 - 13:00

30mar12:0013:00Exhibició Alan Rovira12:00 - 13:00

30mar13:00Butifarrada13:00

30mar15:3016:00Contacontes: “CONTES QUE SUMEN” + MARINA ANTÚNEZSala Blava15:30 - 16:00

30mar16:0017:00Bufanúvols “CONTES DEL PERÚ”16:00 - 17:00

30mar18:0018:30Macedònia18:00 - 18:30

30mar18:3020:00Morosito18:30 - 20:00

30mar20:0021:00Mucca Failate20:00 - 21:00

30mar21:0022:30Tucantam Drums-Espurnes21:00 - 22:30

30mar22:300:00Remember dels 9022:30 - 0:00

31mar9:0011:30Marxa9:00 - 11:30

31mar11:0012:00ZumbaEspaiFiral 11:00 - 12:00

31mar11:0012:30Gimcana11:00 - 12:30

31mar11:0013:00Massatges11:00 - 13:00

31mar12:0013:00Taller de Castellers12:00 - 13:00

31mar12:3014:00Gegants12:30 - 14:00

31mar12:3014:00Castellers12:30 - 14:00

31mar12:3014:00Ball de bastons12:30 - 14:00

31mar14:0014:15MANIFEST CLOENDA14:00 - 14:15

31mar14:15Festa Holi14:15

31mar15:0018:00Battle MC15:00 - 18:00

Febrer, 2019

23feb16:0017:30Filmació video16:00 - 17:30

23feb18:0020:00Contacontes Rosa FitéRosa Fité, contacontes per a públic familiar i/o adult.18:00 - 20:00

X